Рулонні штори закритого типу BESTA UNI

Рулонні штори закритого типу BESTA UNI відрізняються від відкритих систем тим, що вал із тканиною захищений алюмінієвим коробом, а краї тканини приховані за алюмінієвими напрямними, які закривають просвіти з боків і запобігають краю тканини від механічних пошкоджень, а також не дозволяють провисати тканині при відкритому вікні.

Конструкція механізму управління дозволяє встановлювати полотно ролети на потрібному рівні з автоматичною фіксацією її положення. Це разом із правильним вибором тканини допоможе Вам повністю контролювати ступінь освітлення приміщення: щільна матерія (blackout) максимально блокуватиме проникнення сонячного світла в кімнату, а тонка - лише розсіювати його.

У касетних рулонних шторах застосовуються два типи напрямних: плоскі, у системах Besta UNI1 та П-подібні, у системах Besta UNI2. Установка проводиться на стулки за допомогою монтажного скотчу, система виглядає як єдине ціле із вікном. Це естетично красиво та дуже практично. Колір каркасу білий, коричневий.

Рулонна штора закритого типу Besta UNI біла Рулонна штора закритого типу Besta UNI коричнева

Тканинна ролета такого типу є сонцезахисною системою, яка може встановлюватися як на пластикові, так і дерев'яні вікна. Касетні рулонні штори мають низку переваг:

  • витончений зовнішній вигляд;
  • простий монтаж;
  • можливість встановлення без свердління;
  • захищеність полотна тканини від механічних пошкоджень;
  • легкість керування.
  • надійно захищає від ультрафіолету та цікавих поглядів;
  • вільне відкривання стулки;
  • підвіконня залишається вільним, його можна використовувати для різних потреб.

Встановлення на вікно такого оригінального атрибуту допоможе Вам не лише на 100% контролювати освітленість кімнати, але стане унікальною частиною декору всього приміщення.

 

Рулонні штори BESTA UNI1

Рулонна штора закритого типу Besta UNI1
 

Рулонні штори BESTA UNI1 з ланцюжковим керуванням призначені для установки на вертикальні та поворотно-відкидні вікна з кутом нахилу 0-15° .

Влаштування рулонної штори закритого типу Besta UNI1Особливості системи Besta UNI1:

• Полотно штори розмотується між склом і направляючою.
• Полотно штори намотується на трубу, розташовану всередині короба.
• Плоскі напрямні.
• Підйом і опускання тканинного полотна здійснюється за допомогою ланцюга управління, що проходить через механізм управління барабанного типу, який може розташовуватися ліворуч або праворуч у верхній намотувальній трубі.
• Фіксація тканинного полотна можлива на будь-якому заданому рівні.
•Для моделей даного типу можливий монтаж на раму різними способами: o свердління; o приклеювання на скотч. Колір фурнітури UNI 1: білий, коричневий. прямокутним штапиком та глибиною не менше 14 мм.

 

Рулонные шторы BESTA UNI2

Рулонная штора закрытого типа Besta UNI2 

Рулонные шторы BESTA UNI2 с цепочным управлением предназначены для установки на вертикальные и поворотно-откидные окна с углом наклона 0-15°.

Влаштування рулонної штори закритого типу Besta UNI2Особливості системи Besta UNI2»:

• Призначені для вікон ПВХ з будь-якою глибиною та формою штапика (крім виступаючого).
• Тканина розмотується у напрямних.
• Тканина намотується на трубу, розташовану всередині короба.
• П-подібні напрямні.
• Підйом та опускання тканинного полотна здійснюється за допомогою ланцюга управління, що проходить через механізм управління, який може розташовуватися ліворуч або праворуч у верхній намотувальній трубі.
• Фіксація тканинного полотна можлива на будь-якому заданому рівні.
• Для моделей даного типу можливий монтаж на раму різними способами:
o свердління;
o приклеювання на скотч.
•Колір фурнітури UNI2: білий, коричневий.

Варіанти монтажу системи:

- "за штапиками", при цьому система буде встановлена ​​по замковій частині штапиків і зовні нагадує систему UNI1 але в такому монтажі є деякі нюанси, короб займає 60мм у висоту і при встановленні "по штапиках" частково перекриває світловий отвір.

- "на раму", в даному випадку короб системи встановлюється на раму вікна і піднімається над штапиками, в даному варіанті монтажу слід вказувати габаритні розміри системи за висотою.

- "на проріз" завдяки п-подібним напрямним тканина постійно знаходиться в замкнутому просторі і не рухається при поривах вітру, завдяки цій особливості Ви можете приклеїти напрямні по краях віконного отвору та зверху встановити короб із тканиною, що дозволить повністю закрити отвір однією системою.

Обмеження за габаритами представлені в таблиці

Назва системи Діаметр валу Макс. ширина Макс. висота Макс. площа отвору Колір системи
Besta UNI 18 мм 300 мм 1250 мм 2,5 кв. м. білий, коричневий

Порівняння систем UNI

При опусканні штори в системі UNI2 полотно рухається трохи далі від скла в порівнянні з системою UNI1. З одного боку, близьке схильність до скла – це перевага, т.к. гармонізує зовнішній вигляд стулки. Але з іншого боку – якщо вікно вкриється конденсатом, тканина штори може прилипнути до нього. Після потрапляння в короб волога тканина може поступово зруйнувати конструкцію всередині короба.

У системі UNI2 полотно штори опускається нижче за рівень нижнього штапика вікна і забезпечує максимальне затемнення приміщення, коли це необхідно. Не залишається жодної щілинки, через яку проникне сонячне світло з вулиці – це за умови, що для виготовлення рулонних штор обрано тканину з максимальною світлонепроникністю.

Важливо пам'ятати, що через більші габарити, короб системи UNI2 трохи скорочує максимальний кут відкривання вікна, оскільки при відкриванні упирається в віконний укіс. Це необхідно врахувати, якщо ви встановлюєте рулонні штори даного типу на вікна або балконні двері.

Рулонні касетні штори UNI виготовляються із високоякісних європейських комплектуючих. Сьогодні всіх цікавить вартість виробів і це правильно, але не можна забувати і за якість рулонних штор. Адже який сенс у тому, щоб заплатити менше за те, що взагалі купувати й не варто.

Тканини для закритих рулонних штор Ви можете підібрати на сайті,

 у магазині або викликавши замірника із зразками тканин.

 

Викликати замірника

Виїзд на об'єкт безкоштовно

Якщо Ви ще сумніваєтеся кому довірити оформлення Ваших вікон, то просто зателефонуйте нам і ми:
• виїдемо на об'єкт із зразками тканин, проведемо виміри ;

• зробимо ТОЧНИЙ прорахунок;

• підкажемо, яка система підійде саме під Ваш тип вікон, а яку неможливо встановити.