Рулонні штори від європейських виробників

Рулонні штори (тканинні ролети) — це актуальний на сьогоднішній день, надійний, якісний та естетичний предмет декору для вікон та захисту від сонячних променів.

Рулонні штори, вони ж рулонні жалюзі, є роликом циліндричної форми, обмотаний тканиною і обладнаний механізмом для підйому і фіксатором. Безперечним плюсом рулонних штор є м'який хід ланцюжка, який гарантує ковзний підйом тканини без ривків. Вони дуже зручні та практичні в процесі експлуатації.

 

Полотно тканинних ролет просочується спеціальним захисним антибактеріальним складом – воно не піддається вигорянню, не притягує пил, не меніться і служить тривалий час, а добре продумана структура тканини надійно оберігає кімнату від дії сонця.

Для виготовлення штор використовують матеріали різної світлопроникності, різноманітних кольорів та різної фактури, що дозволяє створити в приміщенні неповторний стиль вікон, атмосферу затишку та домашнього тепла. Використовувати рольштори можна або як самостійний елемент декору віконних прорізів, або разом зі шторами, тюлем і ламбрекенами. Кожен з цих варіантів виглядатиме цікаво та стильно.

Тканинні ролети підходять для будь-якого типу приміщення, будь то спальна кімната, кухня, вітальня або офісний кабінет. Досить часто ці вироби використовують і в громадських закладах, таких як кафе та ресторани
Є й ряд інших переваг: легкість монтажу, непомітність у зібраному стані, ефективно захищають від спеки вдень та непотрібних поглядів у вечірній час, не потребують постійного догляду та прання.

Тканинні ролети: відкритого типузакритого типу та ролети день-ніч, відмінно підходять до різноманітних інтер'єрів. Ви можете підібрати необхідний вашому приміщенню колірний відтінок тканини, причому однотонного типу, так і з нанесеним зображенням. У рулонних шторах використовують тканини від відомих у всьому світі виробників, таких як: JM Technical Textailes (Німеччина), Coulisse (Голландія), Miranda (Польща).

Механізми та вся фурнітура європейських виробників BESTA та COULISSE.

Підібрати колір та текстуру рулонних штор, які ідеально вписувалися в дизайн Вашого інтер'єру можна вивчивши наші каталоги на сайті

 в салоні  або викликавши замірника із зразками тканин.

 

Викликати замірника

Виїзд на об'єкт безкоштовно

Скористайтеся шансом оживити Вашу кімнату та надати їй неповторного елегантного стилю, використовуючи тканинні жалюзі у декоруванні віконних отворів. З усіх питань щодо тканинних ролет, виміру вікон та віконних отворів, встановлення та характеристики тканин Ви отримаєте кваліфіковану консультацію в нашому салоні штор.

Якщо Ви збираєтесь замовити рулонні штори у нашому магазині, Ви отримаєте якісну штору в максимальній комплектації та з гарантією.