Римські штори на замовлення

Римські штори - це сучасний, стильний і функціональний варіант для дизайну вікон та віконних отворів. Незважаючи на свою простоту, вони надають кімнаті особливого шарму та краси. Закріплювати їх можна на будь-якому рівні, вони легко та просто піднімаються на потрібну висоту.

Римськими шторами можна прикрашати вікна різної форми:

В салоні "Штори від Лори" можна замовити такі види римських штор:

1) Класичні римські штори

Класичні римські штори - це тканинне полотно, яке збирається в горизонтальні складки при піднятті. При опусканні складки повністю вирівнюються. Така конструкція найбільш поширена, оскільки є універсальною.

У лаштунках таких римок розташовуються гнучкі стрижні, завдяки яким утворюються складки.

 

2) Каскадні римські штори
Каскадна римська штора відрізняється від класичної тим, що навіть в опущеному положенні на ній закладені неглибокі складки, що виконують декоративну функцію. Коли таку фіранку піднімають, складки стають глибшими, у них йде надлишок тканини, в іншому ж ці конструкції аналогічні. Вони виглядають більш ошатно та елегантно, ніж класичний варіант.

 

3) Безкаркасні римські штори
Бескаркасні римські штори не відрізняються за принципом функціонування від класичних. У них відсутні стрижні та складки тканини збираються в центрі та з боків у вигляді «вушок».

4) Подвійні римські штори
Подвійні - система з двома спареними карнизами та різними категоріями тканини (тюль та сонцезахисна тканина), управління якими відбувається незалежно один від одного. Завдяки цьому можна отримати безліч комбінацій, по-різному піднімаючи чи опускаючи верхню та нижню штори.

 

5) Римські штори День-Ніч
Римські штори День-Ніч поєднують у собі всі переваги рулонних штор день-ніч та класичних римських штор . Тут крім підйомного пристрою римських фіранок буде використаний механізм, що зсуває прозорі і непрозорі смуги полотна виробу, що чергуються, один щодо одного. Коли прозорі смуги двох полотен збігатимуться, крізь них проходитиме більше світла (становище «день»). Коли прозора смуга одного з полотен проектується на непрозору смугу іншого — крізь штору проходитиме менше світла (становище «ніч»), у кімнаті запанує напівтемрява або повна темрява залежно від матеріалу непрозорої смуги.
Таку завісу можна буде повністю підняти, як і будь-яку іншу рулонну штору, при цьому утворюватимуться горизонтальні складки, як у класичних римських шторах.

6) Римські штори на мансардні вікна
МАНСАРДА - система з комплектом натягувачів для похилих та мансардних вікон. На звороті штори пришиті кільця на кожному пруті, в які пропускається трос для фіксації штори в похилому положенні. Кріплення лише на стіну.

7) Декоративні римські штори 
Інший тип римських штор – декоративні (неправдиві). У хибних римських штор відсутній каркас і механізм підйому, вони не виконують інших функцій, крім декоративної. Декоративні завіси можуть використовуватися як у зібраному, так і повністю опущеному вигляді.

 

 

Для декорування римських штор часто використовують додаткове оздоблення нижнього краю бахромою, шнуром або стеклярусом, а верхню частину прикрашають ламбрекеном. Також нижньому краю штор можна надати фігурної форми, прикрасити за допомогою рюшів або облямівки. Це перетворить римські штори на унікальний і неповторний витвір мистецтва.

 У римських шторах використовуються наступні карнизи:

1) Карниз з ланцюжковим механізмом

2) Карниз з ланцюжковим механізмом та автоматичним спуском

 

3) Карниз з електроприводом

 

4) Карниз для римських штор День-Ніч

 

Кріплення римських карнизів

1) на стелю;

2) на стіну;

3) на кронштейни;

4) у віконний отвір;

5) на стулку вікна.

 

Підібрати тканину для римських штор, яка ідеально вписалася б у дизайн Вашого інтер'єру, можна вивчивши наші каталоги на сайті

 у магазині або викликавши замірника із зразками тканин.

 

Викликати замірника

Виїзд на об'єкт безкоштовно