Відповіді на поширені запитання

Як замовити пошиття штор?

Замовити пошиття штор можна одним із таких способів: 1) безпосередньо в салоні штор; 2) зателефонувати за телефоном 067-22-52-664; 3) залишити своє ім'я та номер телефону в будь-якій формі на сайті; 4) оформити замовлення на сторінці сайту «Замовити»; 5) залишити повідомлення на сторінці контактів; 6) через facebook messenger на сайті.

Як відбувається оплата за пошиття виробів?

Після узгодження дизайну виробу та купівлі тканини необхідно внести 50% вартості робіт. Решта вносяться при отриманні замовлення. Розрахунок можна зробити у готівковій формі або переказом на банківську картку.

Який термін виготовлення штор?

Термін виготовлення виробів узгоджується під час замовлення робіт і становить від 3 до 10 днів.

Як визначитися з дизайном штор та вибрати тканини?

Я допоможу визначитися вам з дизайном штор під час особистої зустрічі. При собі бажано мати фотографії інтер'єру, шматочки шпалер та оббивки меблів. Це значно полегшить завдання вибору дизайну та тканин для штор. Також я проводжу телефонні консультації. Для чого потрібно залишити свій номер телефону в одній із форм або зателефонувати за номером 067-22-52-664. Також на сторінці замовлення Ви можете залишити повідомлення та прикріпити файл із фото вашого приміщення.

Скільки коштують послуги з вибору дизайну?

Вибір дизайну виробу не оплачується окремо.

Чи виїжджаєте ви додому?

Якщо виникають труднощі під час вибору дизайну виробів, я виїжджаю додому. За великого обсягу замовлення виїзд додатково не оплачується.

Чи робите ви послуги монтажу карнизів і навішування штор?

При необхідності я надаю послуги з монтажу карнизів і навішування штор. Ці послуги сплачуються додатково.

Де можна придбати тканини для штор?

Тканини для штор можна придбати у нашому магазині.

Тканини яких країн-виробників краще купувати?

Найбільш якісні тканини виробляють у країнах Євросоюзу: Італії та Іспанії. Вони ж будуть і найдорожчими. Найгіршим варіантом при виборі країни виробники тканин буде Китай: тканина має багато браку, але такий вибір буде найдешевшим. Оптимальне співвідношення ціна якості мають тканини турецьких виробників.

Чи дає тканину усадку під час прання?

При пранні тканини не сідають, оскільки в процесі виготовлення штор тканини декотують, тобто пропарюють.

Чи не линяє тканину під час прання?

Тканини турецьких та європейських виробників під час прання не линяють. Китайські тканини можуть линяти. Тут вже як пощастить.

Скільки років служить тканині?

Якісні тканини для штор можуть служити до 10 років.

Як виміряти висоту штор?

Висоту штор необхідно заміряти якісною металевою рулеткою від верху гачка на карнизі до підлоги. Якщо штори не повинні торкатися підлоги, необхідно зменшити висоту на потрібне значення. Зазвичай 1-2 см.

Яка кількість тканини потрібна на вікно?

Кількість тканини залежить від її щільності, від складки та освітленості кімнати. Для визначення кількості, необхідно ширину карниза помножити на коефіцієнт збірки (від 2 до 3).

Як навішується штори на карнизі?

Штори на карниз навішують за допомогою шторної стрічки, петель, магнітів чи люверсів.