Доставка і оплата

 

Способи доставки

• Самовивіз. Терміни та готовність уточнюйте у менеджера салону за вказаним на сайті номером телефону. Забрати замовлення можливо за адресою: місто Житомир, вулиця Бориса Тена, 9.

• Доставка у відділення «Нова Пошта». Надсилання замовлення від 1 до 5 днів з моменту прийняття вашого замовлення менеджером. Більш детальні терміни уточнюйте у менеджера салону (терміни можуть змінюватися в залежності від завантаження та ступеня складності замовлення) за вказаним на сайті номером телефону. Після відправки посилки на вказаний номер телефону Одержувача протягом доби буде відправлено номер ТТН (товарно-транспортна накладна), за яким Покупець самостійно відстежує статус посилки та її прибуття на відділення на сайті Нової пошти https://novaposhta.ua/ або у додатку. УВАГА! Всі посилки Нової Пошти після прибуття на відділення Одержувача безкоштовно зберігаються протягом 5-ти діб. Салон не несе додаткові витрати, пов'язані з вартістю пересилання та зберігання. Всі замовлення з післяплатою відправляються тільки після внесення гарантованого платежу в сумі від 100 грн. (Сума залежить від суми Вашого замовлення). Сума, що залишилася, відправляється післяплатою. Покупець оплачує всі супутні витрати пов'язані з послугою "Податковий платіж" згідно з тарифами служби доставки. Важливо: Замовлення, сума яких не перевищує 300грн, надсилаються лише за повною передоплатою.

 

Способи оплати

•Оплата готівкою з рук в руки в салоні штор.

• Післяплата з частковою передоплатою. Всі замовлення з післяплатою відправляються тільки після внесення гарантованого платежу в сумі від 100 грн. (Сума залежить від суми Вашого замовлення). Сума, що залишилася, відправляється післяплатою. Покупець оплачує всі супутні витрати пов'язані з послугою "Наложений платіж" згідно з тарифами служби доставки. Важливо: Замовлення, сума яких не перевищує 300 грн., надсилаються лише за повною передоплатою.

• Оплата картою Visa, Mastercard - WayForPay.

• Оплата через онлайн сервіс Приват24.

• Безготівковий розрахунок на рахунок у Банку.

 

Регіони доставки

Усі регіони України, крім тимчасово окупованих.