Ванна 01

Ванна 01

About The Author

Лора

Лора

Email address: shtoryotlory@gmail.com

Помешкання без штор все одно що одяг без рукавів

 

Tagged under:

ванна

ВИБІР ШТОР ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ

Штори на вікно у ванну – завершальний штрих при декоруванні приміщення. Декор вікна робить ванну затишною: фактура штор пом'якшує зоровий ефект, який створюють емаль, кераміка та блискучий метал. Незалежно від форми та розміру штори стають центром тяжіння.

ПОРАДИ З ВИБОРУ ШТОР ДЛЯ ВАННОЇ:

Вибір штор у ванну1. Ванна кімната - це місце, де виникає необхідність приховувати те, що відбувається від сторонніх очей. Тому штори, які виконують декоративну функцію, є доречними лише у випадку, якщо зона для інтимних процедур не видно з вулиці або з двору. Зверніть увагу також, що ввечері, при включеному освітленні, напівпрозорі фіранки перестають приховувати приміщення.

2. Найзручніший варіант для ванної кімнати - підйомні штори. Якщо вам дуже подобаються невеликі фіранки, прозорі або напівпрозорі тканини, ви можете поєднувати їх з підйомними або римськими. Функціональні штори разом із декоративними завісами дозволять «вбити двох зайців».

3. Якщо скло вікна матове або вітражне, тоді фіранки точно можуть бути будь-якими за типом, формою та розміром. Що ж до палітри, то для вітражного скла, штори краще вибирати однотонні.

4. Якщо вам до вподоби еко стиль, замовляйте рулонні або римські штори з плетеною фактурою. Прикрасити такий інтер'єр можна різним приладдям з лози: килимками, шкатулками для лазневих аксесуарів.

5. Вишукану атмосферу арт-деко підтримають дзеркала в дорогих рамах і темні (можливо навіть чорні) фіранки з глянсовою фактурою . Якщо ви використовували чорну плитку, штори краще вибрати золотого або сріблястого відтінку.

6. Бажаєте перетворити ванну кімнату на вишуканий будуар? Розмістіть біля вікна туалетний столик з вінтажними флаконами і повісьте австрійські штори або фіранки з підхватами. Більш м'який та романтичний настрій створять легкі фіранки у вінтажному стилі з бантами та стрічками.

7. Романтичним натурам слід вибрати в'єтнамські штори на плівках. Вони добре підходять для невеликих одностулкових вікон.

8. Для хай-тек ванної підійдуть лаконічні рулонні штори, що перегукуються з кольором душового скла - наприклад, світло-зелені.

9. Для створення атмосфери курорту, можна внести у ванну відчуття легкого бризу за допомогою фіранок кольору морської хвилі або бірюзи.

10. Нарешті, для ванної кімнати можна вибрати фотоштори з 3D-ефектом — і перенестися кудись на далекі острови.