Штори на кухню

ВИБІР ШТОР В КУХНЮ

Штори на кухню перетворять кухонне приміщення на затишний куточок для всієї родини.
Застосування різноманітних стилів та кольорів на кухні, здатне змінити зовнішній вигляд цієї кімнати до невпізнанності .

Вашій увазі пропонуються рекомендації щодо вибору дизайну штор на кухню:

Вибір штор на кухню1. Основна вимога до кухонних фіранок – практичність, а значить і тканини краще вибирати легкі у догляді: синтетичні або суміші, що складаються з натуральних волокон не менше ніж на 30%.

2. Забарвлення тканини для штор повинне гармоніювати з кольоровою гамою інтер'єру кухні. Найбільш прийнятним варіантом вважається поєднання кольору штор з відтінком кухонних меблів.

3. Найпопулярнішими вважаються натуральні кольори: пісочний, сливовий, зелений, оливковий, кава з молоком, коричневий, а також глибокий синій та фіолетовий. А також не втратили актуальності молочні, бежеві, ніжно-рожеві та персикові тони.

4. Розташування вікна впливає на вибір штор:

  • сонячний бік зобов'язує захистити вікно за допомогою щільних гардин або жалюзі;
  • північний бік передбачає велике проникнення світла в приміщення, а також додавання на кухню теплих сонячних тонів.

5. Для невеликої кухні підійдуть короткі штори: рулонні, австрійські, римські, укорочені японські панелі. Простору кухню-їдальню прикрасять портьєри з тюлем, японські штори в підлогу та ажурні ламбрекени.

6. Вітається багатошаровість: порт'єри та гардини, різнопланові японські панелі, кисеї та рулонні штори та інші варіанти.

7. При замовленні штор на кухню не потрібно забувати про стиль інтер'єру приміщення. Порт'єри з тюлем та австрійські фіранки стануть вдалим вибором для кухонь із класичною обстановкою. Римські, японські та рулонні штори ідеально впишуться в інтер'єр у стилі мінімалізм, хай-тек. Штори-нитки підійдуть для арабських та індійських інтер'єрів.

8. Вдалим доповненням до класичного інтер'єру будуть щільні портьєри у поєднанні з легкою органзою або нейлоновими фіранками. Різні ламбрекени та пензлі нададуть приміщенню респектабельний розкішний вигляд.

9. На кухню стилі Прованс чудово підійдуть квіткові фіранки або легкі штори з природними орнаментами. Колірна гама може бути різною.

10. Для сільського стилю Кантрі використовуються горохи, смужки та клітини, принти тварин та етнічні мотиви.

11. Характерною рисою стилю Модерн є мереживні лінії прозорого тюлю, що мають химерну форму. Їх доповнюють оксамитові суворі штори вишневих та золотистих кольорів.

12. У стилі Еклетика строга класика штор з модними підхватами та ламбрекенами доповнюється елементами принта.

13. Стиль Хай-тек віддає перевагу металевим кольорам, непомітним відтінкам і насамперед функціональності.

14. Стиль мінімалізму передбачає використання спокійних тонів фіранок. Дозволяється правильний геометричний малюнок, строга смужка або велика клітина.

15. Головними прикрасами для штор на кухню є текстильні підхоплення та ажурні лаконічні ламбрекени.

Головна особливість дизайну для штор на кухню – різноманітність стилів, форм та розмірів. Але не варто забувати і про Ваші особисті переваги на те, яким має бути оздоблення вікна.
Підбирати модні та сучасні штори для конкретної кухні допоможуть Вам у ательє штор «Штори від Лори».