Штори в кабінет

ВИБИРАЄМО ШТОРИ В КАБІНЕТ

Робочий кабінет потребує особливого підходу до інтер'єру, який спричинить продуктивну роботу. Для цього потрібно врахувати всі деталі, і штори одна з них. Вибираючи штори в кабінет, потрібно оцінювати їх за такими критеріями, як естетичність, функціональність, натуральність і гармонія з інтер'єром приміщення. Крім того, необхідно враховувати власні стильові уподобання та смаки, а також особливості власника кабінету та тієї діяльності, якою займається людина.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИБОРУ ШТОР В КАБІНЕТ:

Вибір штор до кабінету1. Для творчих людей інтер'єр кабінету має бути оригінальним, що сприяє польоту фантазії. Тут місце яскравим шторам із незвичайним дизайном, але й перегинати не варто, адже кабінет не можна перетворювати на дитячу кімнату.

2. Для людей розумової роботи в кабінет краще підібрати максимально строгі та стримані штори.

3. В офісні приміщення, де можуть проходити наради та презентації, і куди часто заглядають відвідувачі, потрібно вибирати максимально суворі штори. Якщо ж це домашній кабінет, призначений в основному для усамітнення та самостійної роботи, то вибирати можна вже з ширшого асортименту.

4. Для кабінету керівника підійдуть як класичні штори, так і легкі та сучасні рулонні. Жалюзі – це безпрограшний варіант у будь-якому випадку. Якщо в кабінеті будуть проводити презентації, то в пару до жалюзі можна придбати щільні портьєри.

5. У просторій приймальні використовуються класичні штори, що підкреслюють солідність компанії.

6. У залах для нарад та переговорів можна використовувати штори з драпіруванням.

7. Для спрямування інформаційних технологій застосовуються штори в стилі хай-тек, металеві кольори.

8. Для стильного домашнього кабінету краще підійдуть римські штори. На них можна отримати гарне ненав'язливе горизонтальне драпірування, зручно регулювати рівень освітленості. Для дизайну кабінету краще скористатися однотонними тканинами для таких штор.

9. Небажано використання завіс з тканин з блискітками, паєтками, стразами, намистом. Виняток становлять офіси весільної спрямованості.

10. Якщо в кабінет проникає мало сонячного освітлення, краще підібрати максимально світлі напівпрозорі штори, а при необхідності іноді створювати повну темряву - доповнити їх жалюзі. Занадто світлий кабінет краще прикрасити шторами із щільної тканини.

11. Підбирати колір завіс слід, виходячи з кольору стін у кабінеті: щоб зробити кабінет стильним, достатньо вибрати відтінок трохи світліший або темніший за колір стін. Можна також орієнтуватися на колір меблів, килима або інших елементів, які представлені в кабінеті та займають велику площу.

Правильно підібрані в офісі штори не тільки зручні та функціональні, вони сприяють гарному настрою та працездатності. Кожен з нас – індивідуальність зі своїми смаками та уподобаннями, тому не можна дати якихось однозначних порад чи чітких правил щодо вибору штори для робочого кабінету. Описані вище рекомендації повинні допомогти вам розібратися з асортиментом штор і визначитися з тим, яким ви бачите свій кабінет. Враховуючи всі фактори та вимоги до штор у кабінеті, найкраще з підбором ідеального варіанту спеціалісти ательє «Штори від Лори».