Штори у вітальню

ВИБІР ШТОР ДЛЯ ВІТАЛЬНІ

Штори у вітальню, зал - це важливий компонент оздоблення кімнати, що створює позитивну атмосферу в домашнім осередку. Грамотно підібрані порт'єри та тюлі забезпечать комфорт та сімейний затишок. Гардини у вітальню мають бути ефектними – оскільки це головне приміщення в будинку, в якому відпочивають із рідними та приймають гостей.

Вашій увазі пропонується добірка актуальних рекомендацій, які допоможуть вам визначитися з вибором штор для вітальні:

Вибір штор у вітальню1. фіранки краще підбирати під обстановку, а не навпаки. Тому замовляти їх потрібно тоді, коли ремонт повністю закінчено, а інтер'єр сформовано.

2. Штори для залу та вітальні можуть бути будь-якого виду та дизайну, головне, щоб вони поєднувалися з рештою інтер'єру.

3. Сьогодні актуально комбінувати на одному вікні завіси різного типу: тюль та жалюзі, портьєри та римські фіранки, рулонні штори та гардини, японські панелі та штори на люверсах.

4. Штори не повинні зливатися зі стінами. Під однотонні шпалери вибирають фіранки контрастного або темнішого кольору, однотонні або з малюнком. І, навпаки, під строкаті шпалери вибирають лише однотонні фіранки.

5. Вирушаючи в салон для замовлення штор, візьміть із собою шматочок шпалер, а також сфотографуйте на мобільний пристрій всю вітальню. Це допоможе дизайнеру підібрати забарвлення тканини.

6. На прилавку тканина виглядає інакше, ніж на вікнах. Тому перед покупкою розгляньте її на просвіт.

7. Найпопулярніші кольори - коричневий, зелений, синій, вишневий, гірчичний. Вони мають бути насиченими чи приглушеними.

8. Якщо вікна кімнати дивляться на південь, віддайте перевагу шторам прохолодних відтінків: сірого, блакитного, сріблястого, кольору молодого листя. Для північних вікон вибирайте штори теплих тонів: золотистого, теракотового, бежевого, кольору опалого листя. Вікна, що виходять на схід чи захід, можна прикрасити шторами будь-якого кольору.

9. Якщо ж ви волієте не акцентувати увагу на фіранках, замовте їх із тканини тон у тон до стін. Кімната здаватиметься набагато об'ємнішою. Цей прийом є особливо хорошим для невеликих віталень.

10. У просторих приміщеннях ефектно виглядають контрастні штори по відношенню до стін кольору. Вони повинні гармоніювати з будь-яким акцентним предметом обстановки. Це може бути диван, килим, подушки і плед або великий яскравий постер на стіні, що примикає до вікна.

11. Декоруючи вікна, враховуйте розміри кімнати. У невеликих приміщеннях недоречні масивні штори і, навпаки, у просторих вітальнях лаконічні та компактні фіранки виглядають недоречно та «збіднюють» інтер'єр.

12. У вітальні з невисокими стелями використовуйте карнизи для стель: це допоможе зорово збільшити простір кімнати.

13. При декоруванні вітальні з двома вікнами використовуйте штори різних кольорів та навіть видів. Особливо гарний цей прийом, коли вікна кутові і в одне з них потрапляє значно більше світла, ніж в інше.

14. З аксесуарів найбільш популярними вважаються текстильні підхвати, тому що є не лише декоративними елементами, але й мають функціональне навантаження.

15. Ламбрекени можуть виступати єдиним елементом для прикраси вітальні, оформленої в сучасному стилі. Якщо необхідно трохи розсіювати світло, цей вид декору чудово комбінується з прозорим або напівпрозорим тюлем.

16. Для того, щоб стелі здавалися вище ажурний жорсткий ламбрекен необхідно повісити під саму стелю.

17. Для оформлення балконних дверей дуже зручні штори на люверсах.

18. У моді великі принти. Дуже актуальними є штори з фотодруком. Залежно від інтер'єру можна підібрати будь-яке зображення.

Людину зустрічають по одязі, а про його будинок судять по вітальні. Щоб інтер'єр вітальні відповідав сучасним тенденціям та вимогам часу, ми пропонуємо скористатися нашими послугами та замовити пошиття штор, гардин, фіранок у вітальню, будь-якої складності, індивідуально під дизайн вашої зали.

Ательє з пошиття штор “Штори від Лори” виконає замовлення на високому рівні, адже у нас працюють майстри своєї справи, які дбають про свою репутацію.