Штори на люверсах

ЯК ВИБРАТИ ШТОРИ ЛЮВЕРСАХ

Штори на люверсах відповідають модним тенденціям - максимальної простоти та функціональності в прикрасі вікон і набирають все більшої популярності.
Люверси - це спеціальні пристрої з пластику або металу, які складаються з двох частин (блочки та кільця), і використовуються для ущільнення отворів у тканинах, через які фіранки одягають на штангу карниза.Штори на таких кріпленнях, як люверси, можуть виконуватися практично з будь-якого матеріалу, в тому числі і з тюлю. При використанні легких тканин, кільця повинні розташовуватись якомога ближче до верхнього краю полотна. В іншому випадку, верхня частина може негарно обвиснути та зіпсувати всю приємну картину, створювану завісою. Крім цього, можна зробити додаткову вставку у вигляді невеликого верхнього бордюру з більш щільної тканини.

Переваги таких штор очевидні з самої конструкції:

Вибір штор на люверсах• Легко розсуваються та засуваються. На відміну від багатошарових завіс на гачках штори на люверсах рухати дуже легко, вони не чіпляються, не потрібно ніяких спеціальних пристроїв для розсування.

• Міцно тримаються на карнизі. Яким би впливам не піддавалися штори такої конструкції, вони міцно триматимуться на напрямній штанзі і не зіскочать з неї, як це буває при звичному кріпленні на гачки. Це дуже корисно у дитячій чи кухні.

• Легко знімаються для прання. Зняти з круглої труби простіше простого, повісити також. Досить просто просмикнути штангу по черзі у всі отвори.

• Люверси не потрібно знімати під час прання. Кріпляться люверси надійно, прати штору можна прямо з ними.

• Зручно прасувати після прання. Якщо тканина для штор вимагає прасування, то зробити це не важко – штори такого типу зазвичай являють собою прямокутний шматок тканини, який не має жодних складок.

Такий вид штор суттєво заощадить час при догляді за ними.

Ідеї для штор на люверсах при оформленні різних кімнат:

Дизайн штор на люверсах

• У вітальні можуть використовуватися багатошарові штори для залу на люверсах. Оригінально виглядатиме тонкий тюль на люверсах з вишивкою або без, поверх щільної тканини, бажано підбирати тканини в одній кольоровій гамі.

• Витончений ламбрекен елегантно поєднуватиметься з багатошаровими фіранками на кільцях.

• У спальні вікна краще прикрасити гардинами, повісити тюль на люверсах спокійних тонів у поєднанні із щільними тканинами, що додасть кімнаті затишку та гармонії.

• Яскраві, насичені однотонні тканини різної фактури та невеликої щільності з контрастною обробкою, на якій будуть розміщені люверси, будуть гарно виглядати на кухні.

Штори на кільцях можуть бути виконані з тканин різного кольору та фактур, являючи собою зрештою повноцінну картину.

• Колір люверсів підбирається в тон тканини або навпаки контрастним.

• Можна виконати верхню, більш щільну частину, на якій встановлюються кільця, з тканини контрастного до штор кольору, що дублює забарвлення будь-яких елементів інтер'єру: стін, текстилю, диванних подушок. Люверси в цьому випадку краще вибрати в колір штор.

• З люверсами добре поєднується такий аксесуар, як текстильні підхоплення.

Штори на люверсах чудово доповнюють будь-яке стильове оформлення в кімнаті, проте найкраще вписуються в такі стилі, як мінімалізм і хай-тек.

Завдяки цьому виду штор дизайнер зможе створити унікальний вигляд вашої квартири.
Незважаючи на простоту виготовлення штор на люверсах, що здається, краще буде довірити подібну роботу професіоналам з ательє «Штори від Лори».