Покривала дитячі

ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧЕ ПОКРИВАЛО

Покривало на дитяче ліжко відіграє важливу роль при створенні інтер'єру у спальні вашої дитини. Воно має гармоніювати зі стилем кімнати вашого чада. Крім естетичної функції покривало має нести ще й захисну, і розвиваючу, оскільки дитяче ліжко є ще й місцем для ігор.

При виборі відповідної моделі слід звернути увагу на такі моменти:

• стать дитини;

• вік;

• розмір ліжка;

• стиль кімнати;

• наявність або відсутність алергії на ті чи інші матеріали.

Поради, при виборі покривала в дитячу 

Вибір покривала в дитячу1. Покривало повинно мати оптимальні розміри, щоб трохи звисати з ліжка, повністю закриваючи постільну білизну, але при цьому бути не настільки великим, щоб не стелитись по підлозі.

2. Для дитячих рекомендується придбати покривало з натуральної тканини, яка не провокуватиме виникнення алергічних реакцій. Однак незначна частина синтетики допускається. Вона підвищує практичність виробу.

3. Покривало має викликати приємні відчуття при дотику, не ковзати, щоб уникнути нещасних випадків і не м'ятися з погляду естетики зовнішнього вигляду.

4. Покривало з наповнювачем відмінно утримує тепло – у прохолодний час під ним можна зігрітися.

5. Оптимальним варіантом дизайну будуть світлі відтінки чи соковиті кольори, з дитячими малюнками чи улюбленими героями казок та мультфільмів.

6. Двосторонні покривала дозволяють застеляти ліжко «спокійною» стороною або, коли хочеться створити грайливий настрій, перевертати покривало на яскравий бік.

7. Для дівчаток можна вибрати покривала з різними рюшами, бантами, мереживними візерунками.

8. Для хлопчика має бути все лаконічно та просто. Тут потрібно покривало прямокутної форми, і в цьому випадку основний дизайн залежатиме від забарвлення.

9. При виборі покривал, а також потрібно враховувати думку дитини. І навіть якщо його вибір не зовсім підходить під інтер'єр кімнати, потрібно спробувати вибрати інший колір з таким же малюнком, або постаратися його максимально вписати в кімнату за допомогою інших аксесуарів.

При виборі дитячого покривала слід враховувати не лише якісні показники виробу, а й звертати увагу на продуманий дизайн, який має подобатися не лише дорослим, а й дитині.