Покривала

ЯК ПІДІБРАТИ ПОКРИВАЛО У СПАЛЬНЮ

Покривало на ліжко – головний елемент декору в спальні, за допомогою якого можна прикрасити житловий простір, зробити його більш стильним і затишним. Покривало привертає до себе увагу та задають тон всьому оформленню кімнати. Текстиль у спальні – це додаткове тепло, яке здатне згладжувати гострі кути та прикривати недоліки.

Щоб правильно підібрати покривало для власної спальні, враховують такі критерії:

• габарити самого ліжка;

• розміри кімнати;

• краща кольорова гама та рівень природного освітлення;

• стиль кімнати;

• практичність матеріалів.

ПОРАДИ З ВИБОРУ ПОКРИВАЛА В СПАЛЬНЮ:

Вибір покривала в спальню1. Для маленької спальні гарною ідеєю буде вписати покривало в палітру кімнати. При цьому колір тканини не обов'язково має збігатися з відтінком стін, достатньо попадання у загальну гаму.

2. Якщо вікна виходять на північ, додайте теплих відтінків, вибравши помаранчеве чи червоне покривало. Холодні тони краще підійдуть для гарячої кімнати.

3. Для класичних інтер'єрів з традиційним декором поєднуйте колір та малюнок покривала зі шторами. Багато хто вважає це ознакою відмінного смаку та продуманого стилю та створює розкішний, але дещо консервативний образ. Можна також координувати з візерунком штор малюнок подушок або спідниці, що закриває ніжки меблів.

4. Яскраві фарби і яскравий малюнок — чудовий спосіб додати акцент в інтер'єр нейтральних або приглушених кольорів.

5. Хороший спосіб пов'язати оформлення кімнати воєдино - повторити в кольорі і малюнку покривала ідеї декору ліжка або акцентної стіни. Зрештою, це своєрідне тло для вашого ліжка — вони не повинні бути один з одним у протиріччі, ні кольоровому, ні стилістичному. Але не намагайтеся скопіювати візерунок шпалер або пейзаж на картині, так ви зробите інтер'єр передбачуваним та нудним.

6. Заправлене ліжко ніколи не буде ідеально рівним. Прикрийте постіль гладким покривалом - будь-яка поверхня, що відбиває світло, приховує дрібні недоліки. Але не переборщіть: шовк і атлас виглядають зухвало в невеликій спальні.

7. Якщо говорити про текстури, пухка шорстка поверхня з візерунком зараз набагато популярніша.

8. Яскраве покривало із забавним малюнком — гарний вибір для великої спальні в нейтральних кольорах чи дитячій.

9. Смужки — універсальний варіант, їхній напрямок диктує і рух вашого погляду — вертикальні привертають увагу до стіни за узголів'ям, а горизонтальні роблять ліжко візуально ширшим.

10. Для того, щоб внести різноманітність в інтер'єр, використовуйте двосторонні покривала.

11. Велике двоспальне ліжко «до лиця» щільні тканини, одномісні краще прикривати чимось легшим.

12. Пляжний настрій підтримає малюнок із черепашок, а дух пригод – яскравий етнічний малюнок.

Вибір покривала13. Правила відповідності стилю:

• для класичної спальні вибирається лаконічний комплект із штор, покривала та іноді — балдахіна, у цьому випадку приміщенню гарантована елегантна краса. Такі комплекти відшивають із однотонних тканин або матерій, подібних за фактурою та з однаковим малюнком;

• для кімнати в стилі бароко або арт-деко, де домінує надмірність та розкіш, повинні підбиратися відповідні матеріали та способи декору: тканини з багатою важкою фактурою (класичний приклад — оксамит або хутро), насичені дорогоцінні відтінки, розкішні мережива, багаті драпірування, шнури та бахрома;

мінімалізм у спальні вимагає відповідного текстильного оформлення — покривало тут повинно мати виражену фактуру, але без складних кольорових комбінацій, або прикрашатися геометричним простим орнаментом;

• стьобані та клаптеві покривала ідеально вписуються в сільські стилі;

• тематика провансу може бути чудово підкреслена квітковими мотивами на покривалах. Тут також будуть доречні найніжніші кремові забарвлення;

• романтизм та модерн вітають атлас, оборки та рюші.

Покривало на спальне ліжко – невід'ємний елемент затишної спальні, який надає приміщенню завершеного вигляду та особливого шарму. Зробити правильний вибір покривала, який враховуватиме дизайн та розмір кімнати, параметри ліжка та розташування вікон, допоможуть фахівці студії «Штори від Лори»..