Пледи

ЯК ВИБРАТИ ПЛЕД

Плед – стильний елемент декору, втілення домашнього затишку та тепла та цікава прикраса спальні або вітальні. У нього приємно загортатися холодними зимовими вечорами, поринаючи в атмосферу спокою, безтурботності та романтики. Взагалі, плед є чимось середнім між покривалом та ковдрою.

Вашій увазі надаються кілька підказок, за допомогою яких буде легше визначитися при замовленні пледу:

Вибір пледу в спальню1. Розмірпледу залежить від того, з якою метою він використовується – як покривала на м'які меблі або як ковдру:

Плед повинен прикривати бічні сторони ліжка, але не торкатися підлоги, щоб не збирати пил. Оптимальна довжина звису – приблизно 20 см з кожного боку.

• Якщо плед використовується як ковдра, його розмір залежить від фігури людини. Щоб підібрати потрібний розмір виробу, достатньо завернутися в плед: він повинен лежати вільно, не натягуючись.

2. Дизайн пледу має поєднуватися з інтер'єром приміщення:

• Для класичного стилю підійде плед невибагливого вигляду. Добре, якщо він буде на 1-2 тони світліше за диван. Темний плед навряд чи буде доречний на ліжку чи кріслі світлих тонів.

Строкаті покривала (клітчасті, смугасті або мають яскравий малюнок) ефектно виглядають на тлі однотонних меблів стриманих кольорів.

Клітчастий плед може стати цікавим рішенням, проте слід пам'ятати, що такий візерунок не повинен дисонувати з іншими малюнками інтер'єру.

Плед з квітковим малюнком пожвавить скромний інтер'єр, але навряд чи буде помітним у яскравому приміщенні.

3. Якщо більшість тканин в навколишньому інтер'єрі гладкі (шовк, атлас, сатин), то гладким має бути і плед.

4. Добре, якщо оздоблення країв пледу також поєднується з інтер'єром. Краї можуть бути обшиті стрічкою або прикрашені бахромою.

Вибір пледа5. Вибираючи тканину для пледу, віддавати перевагу слід тканинам з однорідною фактурою, на 2-3 відтінки світліше дивана і штор.

6.Скандинавський стиль доповнять однотонні пледи на панелі від блакитного до сірого.

7. Оживлять простір абстрактні та флористичні (кольорові) візерунки, але і тут варто проявити стриманість у кількості відтінків.

8. М'які лінії в інтер'єрі спальні гармонійно доповнять етнічні та тваринні мотиви.

9. Для дитячої – пледи з улюбленими героями, абстракція у теплих тонах.

10. У справі прикраси кімнати важливо запам'ятати таке: у контрастний та яскравий дизайн краще вписуються непомітні однотонні пледи, а у спокійний та виконаний у м'яких тонах – кольорові та незвичайні.

11. Дуже добре пледи поєднуються з диванними подушками, підібраними в тон або контрастними.

12. Часто плед вибирають під колір штор. У наші дні пледи прикрашають квартири та заміські будинки, зігрівають та піднімають настрій.

Популярність аксесуару важко переоцінити. Щоб не ламати голову при виборі матеріалу для пледу та дизайну, звертайтеся до професіоналів, і ми спростимо таке нелегке завдання.