Штори в кафе

ТЕКСТИЛЬ В ОФОРМЛЕННІ КАФЕ І РЕСТОРАНІВ

Професійний текстиль привносить в інтер'єр ресторану або кафе комфорт, розслабленість та святковість. Текстиль дозволяє декорувати простір елегантно та відповідно до концепції ресторану. Тканинне оформлення ресторану наголошує на спільній ідеї закладу.

До текстильного інтер'єру у ресторані належить:

штори у всій їх різноманітності (порт'єри, жалюзі, пліссе, рулонні);

столова білизна (скатертини, наперони, столові доріжки, сети, серветки, чохли на банкетні стільці);

форма обслуговуючого персоналу;

елементи м'яких меблів (чохли на крісла, подушки, пуфи, валики);

елементи, які використовуються для зонування закладу (обтяжка ширм або тканинні завіси);

декоративні елементи (панно, вишивки, задники до вітрин тощо)

Поради щодо підбору текстилю, виходячи з основної ідеї закладу:

Вибір ажурних ламбрекенів1. Для японських ресторанів використовують японські панелі та бамбукові жалюзі. Столи для кафе подібної спрямованості, як правило, не покриваються скатертиною. Використання класичних штор на вікнах допускається індивідуально під певний дизайн суші-бару.

2. Етнічні кафе та ресторани використовують текстиль найбільше. Арабське кафе передбачає безліч драпіровок, пуфів і подушок, оббитих тканиною зі східним в'яззю. Чилаути та кальянні кімнати в арабських ресторанах практично повністю оформлені за рахунок текстилю.

3.Текстиль для ресторанів у стилі прованс підбирається так, щоб штори, скатертини, оббивка меблів відповідали один одному і виглядали так, ніби вони злегка вигоріли на південному сонці. Пастельні відтінки кремового, лавандового, оливкового, вершкового кольорів ідеально підійдуть для оформлення.

4.Тканини для штор та скатертин у ресторані еко-стилю вибирайте з натуральних, природних матеріалів. Колірна гама наближена до природних відтінків зеленого, коричневого, пісочного. В обробці часто використовуються рослинні орнаменти.

5. Індійські ресторани, незважаючи на превалювання у відтворюваній культурі живопису всіх мастей, часто прикрашають тканими картинами, тими самими яскравими подушками, шторами золотистих відтінків. Крісла для ресторанів та кафе покриваються відповідними чохлами, або однотонними, або з індійськими візерунками.

6. Популярні нині ресторани домашньої кухні - це повна свобода творчості для дизайнерів.

Вибір штор у кафеДо переваг текстилю, як ресторанного, так і домашнього, відноситься значна мобільність. Ви зможете змінити дизайн інтер'єру кафе та барів просто за рахунок зміни штор, скатертин, чохлів та серветок. Це значно дешевше та швидше, ніж повноцінні ремонтні роботи. Багато ресторанів використовують цей прийом кілька разів на рік, щоб освіжити атмосферу. Правильно підібрані серветки, наперони, чохли на стільці та скатертини для ресторанів здатні суттєво спростити підтримку відмінного санітарного стану.

Так само варто враховувати кілька правил, які застосовуються до будь-якого дизайну:

— Якщо скатертини та серветки однакові за кольором, то товщина тканини других повинна бути меншою.

— При покриванні столів двома скатертинами (в особливо урочистих випадках) серветки підбираються під колір основної.

— Колір наперону підбирають так, щоб підкреслити колір головної скатертини: для темної - світлий, кремовий наперон, для світлої скатертини - темний, синій.

— До чайного, десертного, кавового столів подають маленькі серветки, в інших випадках – великі.

Чохли на стільці можуть як надати свіжості вже пошматованих меблів, так і зберегти нові, захищаючи її від пошкоджень. Пошити цей елемент декору можна як у вигляді драпірування, так і у вигляді щільної оббивки.

— Все, до чого гість торкається руками, має бути хорошої якості та приємним на дотик, тому дуже важливо правильно вибирати штори для ресторану, скатертини, серветки.

Фахівці ательє «Штори від Лори» дадуть відповіді на всі Ваші питання щодо дизайну інтер'єрів і нададуть консультації щодо підбору текстилю. Ми допоможемо втілити ідею майбутнього закладу та скласти дизайн-проект текстильного оформлення закладу. Звертайтесь!
У Вашому розпорядженні наші дизайнерські ідеї, грамотний підбір тканин, якісний та індивідуальний підхід до кожної деталі та найкоротші терміни виконання замовлення.