Японські штори в інтер'єрі приміщень

Японські штори складаються з декількох натягнутих панелей, кількість яких зазвичай коливається від 2 до 9. Кожну панель внизу натягують за допомогою жорсткої вставки обтяжувача.

 Будова японської штори

Для японських штор використовується спеціальний карниз. До кожної планки якого за допомогою липучки кріпиться окрема панель. Весь процес навішування японських штор і двох операцій: 1) установка обтяжувача; 2) кріплення до планки за допомогою липучки.

Навішування японських панелей

Залежно від кількості панелей ширина карниза включає від 2 до 5 полів. Варіанти переміщення показані у таблиці.

Варіанти розміщення панелей

Також панелі карниза можуть рухатися за допомогою електромотора. Управління електромотором може здійснюватися за допомогою спеціального пульта або смартфону.

Тонка напівпрозора тканина в панелях використовується для розсіювання сонячного світла. Більш щільна тканина відбиває сонячне світло влітку та холод узимку.

Колір або малюнок тканини для японських панелей може бути різним. Комбінуючи їх на карнизі, може змінюватись загальний вигляд штор.

Великі панорамні вікна найкраще підходять для прикраси японськими шторами. Так вони розкриють себе найкраще.

Зонування за допомогою японських штор

Японські панелі також застосовують для зонування приміщень. Ними можна відокремити вихід на балкон або лоджію від кімнати, зону їдальні від вітальні. Також ними можна відокремити вбиральню.

Японські штори на панорамних вікнах

Не зайві японські штори в кафе оформленому в східному стилі.

Кафе в японському стилі

>

Можна також використовувати японські штори для прикраси дитячої кімнати та кухні. Суворі малюнки на японських шторах змінять офісне приміщення.

Панелі в японських шторах дуже легко міняти, якщо вам приївся малюнок тканини. Або ж можна мати два комплекти панелей: з легкої тканини на літо, а із щільної на зиму.

Японські панелі надають широке поле для експериментів. Можна пошити полотна з різних видів тканин або використовувати фотодрук на панелях штор.

Фотопечать на японских панелях

Можно комбинировать японские панели с обычными шторами, с жестким ламбрекеном.

Жёсткий ламбрекен в сочетании с японской шторой

Можно использовать панели различной длины или вышить на полотнах различные аппликации.

Аплікація на японських шторах

>

Яка тканина краще підійде для японських штор? Для маленьких кімнат та приміщень у стилі мінімалізму краще підібрати однотонні тканини. Також можна використовувати матеріал, виготовлений з бамбукових волокон. Для більших приміщень краще підійдуть тканини з малюнками. Але в будь-якому випадку вибір тканини залишається за вами.

Розмаїття японських штор просто вражає! Робіть свій вибір.

About The Author

Лора

Лора

Email address: shtoryotlory@gmail.com

Помешкання без штор все одно що одяг без рукавів

 

Перегляди: 1247